Něco končí, něco začíná

12. září 2016 v 15:17 | Mary-Dionne
Dneska jsem konečně vytáhla poslední věci z batohu, který se mnou strávil celý adaptační kurz, a vydala se na svůj první "opravdový" školní den. Nebylo to nic slavného, byla jsem unavená, nedokázala udržet pozornost ani u hudebky, která mě jinak docela baví, a vůbec jsem si říkala, že bych nejradši zastavila čas a nechala si prázdniny navždy. A někde tam, ve školní lavici, se pak zrodila i myšlenka, která mě pronásledovala celý den. Něco musí skončit, aby mohlo něco dalšího začít.
Mám několik snů, které bych si chtěla naplnit, některé jsou omezené věkem, jiné podmíněné účastí na několika kurzech. A kdyby byly pořád prázdniny? Nikdy by mi nebylo osmnáct, abych si konečně mohla nechat udělat tetování (klidně jenom hennou). Neproběhly by žádné víkendovky, na kterých bych mohla proniknout do všeho, co obnáší být táborová vedoucí. Kdybych si neprožila další školní rok, nenastaly by další prázdniny a s nimi i letní instruktorská škola. A tak dál. Zastavením času by se zastavil i koloběh věcí, které se prostě stát musí a mají. Ty nepříjemné i ty dlouho očekávané.
Takže to by bylo tak nějak všechno, co mám na srdci. Zítra se musím vrhnout do dalšího dne a přežít ho, jinak by se nikdy nestaly věci, na které tak dlouho čekám. Je to jako na kole - abych nespadla a nezůstala ležet, musím jet dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama